سلام ; من بابک مهربان هستم ، طراح وب و طراحِ گرافیک دو بعدی در تمامی زمینه ها با ۱۲ سال سابقه حرفه ای آماده هستم تا با بهترین و استانداردترین نکاتِ روز ، نیاز شما برای طراحیِ مورد نظرتان را انجام بدهم..

بابک‌مهربان

babak mehraban

طراح وب | گرافیسـت | طراح دیجیتال | خوشنویس

طراحی براسـاس محـور هدفمند

در فرآیند طراحی گرافیک برای ارتقاء کیفیت بصری در دیدِ مخاطبی که هدف گذاری شده نکاتِ مهمی حائز اهمیت است که باید در نظر گرفته شود.نکاتی مانند رنگ بندی ، فرم ها و اشکالِ درونِ تصویر، مناسب با موضوع و شعار نوشته شده ، استفاده از تصاویر باکیفیت و مناسب با اصلِ طراحی و همینطور انتخاب متن و یا نوشته های مناسب برای طراحیِ صورت گرفته.
که با توجه به چند نکته ی بالا باید گفت هر طرح گرافیکی از ابتدا ، باید بصورت هدفمند استارت خورده و شروع شود.به هیچ عنوان نبایستی بدونِ در نظر گرفتنِ جامعه ی مخاطبانِ یک اثر ، یک طراحی را شروع کنیم.
نکاتی که در بالا گفته شد درواقع چند نکته ی اصلی بود که عموما در طراحی های گرافیک تبلیغاتی استفاده می شود ، استانداردهای دیگری نیز وجود دارد تمامی این نکات تخصصی و مهم در طراحی گرافیک باید در نظر گرفته شود و به این ترتیب میتوانیم بگوییم که طرح ما بعد از اعمالِ این اصول می تواند در دیدِ هر مخاطبی تاثیر گزار باشد.در طراحی لوگو ، برند سازی و یا طراحی وب سایت ها نیز اصول و استانداردهای دیگری را در کنارِ نکاتی که در بالا ذکر شد ، باید در نظر گرفت …

SOFTWARE SKILL
My level of software skills

میزان مهارت من در نرم افزار

Wordpress

۰%

DreamWeaver

۰%

Corel Painter

۰%

Illustraror

۰%

Photoshop

۰%

از سال ١٣٩٣ ویدیوهای آموزشی فتوشاپ تولید کرده ام که اگر علاقمند هستید در سایت آموزشیِ من می توانید ببینید و دنبال کنید.